Nejnovější recenze ze sekce Přípravky na inkontinenci

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• vše
  • o ničem nevím

Tento výrobek se opravdu povedl! Na nošení jsou vložky velice příjemné, jemné, neznatelné. Velice mi vyhovuje, že jsou zcela bez parfemace , tedy nedráždí pokožku a velice dobře pohlcují pach moči. Ani vlhká vložka není vůbec cítit. Na kalhotkách drží velice dobře, ale při odstraňování je nepoškozují. Jednotlivě balené vložky komfort při používání ještě podtrhují. Za mne vynikající výrobek - DOPOUČUJI!

Ověřený zákazník Testuj.to Ivana

• Diskrétnost
  • Savost
  • Praktičnost

Absorpční vložky DAILEE Lady Premium Slim Mini jsou baleny po 28ks, každá jednotlivě balená v malém balíčku. Výborně drží na prádle a dobře saje. Jsou tenké a tím pádem diskrétní. Mají super tvar a tak se dobře používají. Jsem velice spokojená a proto tento výrobek doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Karin

• Materiál

Vložky mě mile překvapily. Materiál je příjemný a sedí tak jak mají. Savost je ideální. Co se týká fixace ke spodnímu prádlu není co vytknout. Balení je ideální, praktické a anonymní. Jsou to první vložky který mě osobně vyhovují. Doufám že budou lehce k sehnání.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Velkà spokojenost
  • Dla bych jim jemnou vuni

Vlozky jsou materialem velmi prijemne,dobre prilnou ke spodnimu pradlu,i velikost odpovida.Savost vlozek je take dostacujici.Velmi dobra manipulace pri odlepovani od obalu.Velikosti se vejdou i do male kabelky nebo kapsy u kalhot.Naprosta spokojenost ve vsech smerech.

Ověřený zákazník Testuj.to Jaroslava

Zakoupeno v Testuj.to

• balení každého kusu zvlášť
  • příjemné na omak
  • velká savost
  • drží na spodním prádle
  • nemám výhrady, snad vyšší cena oproti menstruačním vložkám

Velmi si cením, že každá vložka je samostatně zabalená. Vyhovovaly mi i tím, že nejsou parfémované, dobře drží přilepené na spodním prádle, nikam "necestují" při pohybu. Jsou natolik velké, aby pohltily docela dost tekutiny a přitom nenápadné. Mohu všm, které mají tento problém vřele doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• praktické balení
  • měkké
  • pocit sucha
  • super savost
  • velikost
  • přiměřená cena

Mé první inkontinenční vložky, těšila jsem se na vyzkoušení. Balíček vzhledové pěkný a lákavý, plusem je jednotlivé balení. Lehce se používá, po chvíli jsem ani nepocítila, že je mám. Možná bych uvítala ještě menší velikost a event. křidýlka pro větší pocit bezpečí, například při nošení při návštěvě společenských událostí. Jinak za mě naprostá spokojenost

Ověřený zákazník Testuj.to Blanka

• jednotlivé balení
  • hebký povrch
  • anatomické tvarování
  • dobrá fixace

Tento výrobek naprosto splnil moje očekávání a požadavek na diskrétní dámskou hygienu. Příjemné jednotlivé balení, anatomický tvar i hebký povrch zpříjemní váš problém s každodenním udržováním hygienické čistoty, za sebe s čistým svědomím mohu jen doporučit !

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• Příjemný material
  • Skvělá savost
  • Tenké - diskrétní
  • Nemají křidélka

Inkontinenční vložky Dailee lady slim jsou tvarované tak,aby se přizpůsobily každé aktivní ženě. Díky lepící ploše se perfektně fixují ke spodnímu prádlu. Povrch je příjemný, dobře savý, jsou tenké takže diskrétní.Skvěle zachytí lehký únik moči i zápach. Uvítala bych křidélka, které tyto vložky nemají.Jsou jednotlivě balené

Ověřený zákazník Testuj.to Blanka

Přidáno: 14. března 2022

• solo balení
  • dobrá fixace
  • příjemný materiál
  • bez parfemace

balení je praktické, při používání o vložce téměř nevím, materiál je jemný a příjemný, savost je velmi dobrá i při středním stupni inkontinence, neuniká žádný pach, fixační vrstva po odstranění nezanechává zádné zbytky na prádle, ocenila bych případnou jemnou parfemaci, v celku jsem ale velmi spokojená

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

Přidáno: 13. března 2022

• Velikost
  • Jemná vůně
  • Tvar
  • Bez komentáře

Moje první inkontinenční vložka. Název svádí k tomu, představit si klasickou slimku. Je to spíš velikostí i tvarem klasická dámská vložka. Za chvíli o ní nevíte. Jemně voní. Prakticky zabalená každá zvlášť, tak jak jste zvyklá. Dobře saje, budete se cítit v bezpečí.

Tena Bed 60x60 cm ink.podl.30 ks

• Praktičnost
  • Savost
  • Velikost
  • Bez křidélek

Každá vložka ve svém balení. Savé a velmi dobře přilnavé k prádlu. Nelíbí se mi velká velikost a to, že jsou bez křidélek. Bojím se, že se při větším pohybu budou posouvat. Příjemná velikost balení, přímo do kabelky, můžete je mít vždy u sebe.
Vložky bych ostatním doporučila

Ověřený zákazník Testuj.to Věra

Přidáno: 11. března 2022

• perfektně sedí
  • tenké
  • vysoká savost

DAILEE Lady Premium Slim Mini jsou opravdu velmi jemné a pocit při jejich použítí je komfortní. Jsem překvapená tím, jak jsou tenké ale na druhou stranu, co se týká savosti fungují naprosto precizně. Při jejich nošení mám pocit lehkosti. DAILEE Lady Premium Slim Mini jsou krásně jemné a báječně sedí.

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

• jednotlivé balení

Vložky Dailee Lady Premium Slim MINI jsou celkem vyhovující, příjemné na nošení, naučíte se velmi rychle je vůbec nevnímat. Vyhovuje i jednotlivé diskrétní balení. Velmi dobře se fixuje ke spodnímu prádlu a nikdy se neuvolní. Na prádle nezanechá zbytky lepidla.

Seni Soft BASIC 90x60 cm 10 ks

• tenké
  • prodyšné
  • savé
  • velikost

Balení je praktické, vložky jsou dost nenápadné, neměla jsem pocit,že by byly vidět, přitom jsou vcelku savé, pro menší potíže po porodu ideální. ve srovnání s jinou více známou značkou, kterou používám, jsou stejně dobré. Drží dobře. Jedinou výhradu mám k jejich velikosti, mohly by být menší.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

Přidáno: 9. března 2022

• příjemný materiál
  • jsou slaboučké
  • lepidlo dobře drží
  • lepidlo neničí prádlo
  • udrží dobře únik moči
  • pohlcuje zápach
  • diskrétní balení po jedné
  • ..

Vložky jsou jednotlivě balené - praktické. Materiál je velmi příjemný. Vložky dobře drží na prádle, a přitom prádlo neničí. Skvěle absorbují moč i zápach. Pro lehký únik moči jsou ideální - kýchat a kašlat už mohu beze strachu. Neomezují mne při sportu, udrží dobře i únik po doskoku - velká spokojenost.Cena je přívětivá. S vložkami jsem velmi spokojená, už u nich zůstanu

Ověřený zákazník Testuj.to Věra

Přidáno: 8. března 2022

Zakoupeno v Testuj.to

• grafika balení, použité barvy a příjemný tvar balení
  • jednotlivě zabalené vložky v balíčku
  • jemnost materiálu
  • tvar a velikost vložky
  • neutralizace pachů
  • savost a pocit sucha
  • fixace ke spodnímu prádlu
  • diskrétnost při nošení
  • pocit luxusu při nošení

Balení je velmi praktické, příjemné do ruky, každá z vložek je nenápadně a zase velmi prakticky jednotlivě zabalena. Materiál vložek je jemný, velmi dobře se přizpůsobí postavě a pěkně přilne. Tvar vložky je anatomický, nikde nic nepřekáží ani neschází. Fixace ke spodnímu prádlu je dostatečná. Pocit při nošení pomůcky je příjemný, vložka nepropouští a její absorpční schopnost je plně dostačující pro lehkou inkontinenci. Neutralizace pachů je výborná. Nošení této pomůcky je i velikostně příjemné a velmi diskrétní.

Zobrazuji 121 - 140 ze 500 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25