Nejnovější recenze ze sekce Přípravky na inkontinenci

Modibodi Sensual Bikini Brief Ultra S

Modibodi Sensual Bikini Brief Ultra S

Ověřený zákazník Maluna.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. března 2024

• Velmi funkčni

Zboží je velmi příjemné a splňuje mé požadavky, doporučuji

Abena Abri Soft Superdry 70x180 30 ks

Abena Abri Soft Superdry 70x180 30 ks

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 10. ledna 2024

• Nic!
  • Savá část má rozměr pouze 60x80 cm!

Chtěl jsem sehnat velké podložky pro nemocného psa. Dříve jsem koupil levnější variantu 90x60 cm, ale aby se dobře pokryla matrace 120x60 tak jsem musel vždy použít dvě. Pak jsem objevil variantu 70x180 cm a říkal jsem si, že to bude lepší a úspornější, když by stačila na mou matraci jen jedna. Po rozbalení jsem se nestačil divit, Ano celková velikost je 70x180, ale savá část je velká pouze 60x80 cm, což je ještě menší, než u první varianty !! Jsem totálně naštvaný a od výrobce to považuji jako podvod na zákazníka. Kdo chce větší podložku tak tuto rozhodně nedoporučuji!

Abri Soft Superdry inkontinenční podložky se záložkami 70x180 30 ks

Abri Soft Superdry inkontinenční podložky se záložkami 70x180 30 ks

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 10. ledna 2024

• Žádný
  • Savá část má pouze rozměr 60x80 cm!

Molicare Inkontinenční podložky Bed Mat 5 kapek 60 x 90 cm 30 ks

Molicare Inkontinenční podložky Bed Mat 5 kapek 60 x 90 cm 30 ks

Ověřený zákazník Lékárna pohoda Ověřený zákazník

Přidáno: 28. listopadu 2023

Zakoupeno v Lékárna pohoda

• snadno použitelný. dobrá absorbční schopnost
Modibod i Hi-Waist Brief Ultra MODI4121 L

Modibod i Hi-Waist Brief Ultra MODI4121 L

Ověřený zákazník Maluna.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. listopadu 2023

(naposledy upraveno 4. listopadu 2023)

Zakoupeno v Maluna.cz

Kalhotky mají kvalitní zpracování. Jsem spokojená. Velikost sedí podle tabulek. Materiál je kvalitní bavlna. Doporučuji. Jsou nenápadné pod upnutým oblečením.

Love Luna Full Inkontinenční kalhotky 2XL

Love Luna Full Inkontinenční kalhotky 2XL

Ověřený zákazník Maluna.cz Diana

Přidáno: 3. listopadu 2023

Zakoupeno v Maluna.cz

• příjemný materiál, který nekouše
  • odvádí dobře vlhkost
  • zabraňuje zápachu
  • nezarývají se v oblasti hýždí
  • savá plocha je velmi tlustá, jako vložka
  • savá plocha odstává od těla a tvoří viditelný hrbolek
  • chybí mi upozornění jak moc je materiál pružný a že je lepší vzít menší velikost
  • tabulka velikostí je dle mě zavádějící

Kalhotky mě zaujaly jak vzhledově, tak tím, co slibují. Co mě ale zklamalo tak bylo určení velikosti. Řídila jsem se tabulkou na stránkách a podle nich si velikost koupila, přesto jsem se bála, aby kalhotky nebyly lehce úzké. Zjistila jsem, že materiál je velmi pružný a kalhotky mi jsou moc velké. Příště bych zvolila klidně o dvě velikosti menší. Kolem pasu mám 135cm.

Canpol Babies jednorázové kalhotky do porodnice 5 ks

Canpol Babies jednorázové kalhotky do porodnice 5 ks

Ověřený zákazník detskyraj.cz Soňa

Přidáno: 1. listopadu 2023

Zakoupeno v detskyraj.cz

• Taky mám ještě měsíc čas

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

Přidáno: 25. října 2023

• Opravdu účinné
  • Denne myslet na aplikaci

Ke zlepšení došlo za 14 dní pri pravidelné denním používání . Po třech měsících je zlepšení po o 75%.
Manuál je velmi srozumitelný,cvičení zvládne i starší osoba. Produkt bych doporučila každé ženě s tímto problémem . Používala jsem cvičení denně . vždycky večer před koupáním

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

Přidáno: 9. října 2023

• jednoduchá manipulace
  • snadná péče
  • praktické balení
  • stručný ale srozumitelný manuál

Cvičit pánevní dno s Aniballem Inco jsem začala cca před 3- mi měsíci. Bohužel jsem jeho používání musela ze zdravotních důvodů v průběhu na několik dní přerušit... I přesto ale na sobě už teď cítím pozitivní změnu - respektive především trochu zlepšení inkontinenčních potíží. Při větší zátěži to ještě není 100%. Stejně tak teď při nachlazení to není úplně ono... Ale zhledem k tomu, že jsem maminkou 3 dětí (3x vaginální porod), tak jsem neočekávala okamžitý zázrak. Je mi jasné, že to bude chtít delší čas... Určitě budu ve cvičení pokračovat. Večer těch pár minut času najdu (když už děti spinkají). Myslím, že Aniball Inco můžu s klidným srdcem doporučit. Každé ženě, která se potýká s těmito problémy, přeji brzké vymizení obtíží!

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Srozumitelnost manuálu
  • Skladnost produktu
  • Snížení úniku moči
  • Možnost volby velikosti balonku
  • Nutnost cvičit opravdu pravidelně

S produktem jsem cvičila pravidelně každý den zhruba pět minut. Po měsíci jsem si všimla, že únik moči je slabší. V manuálu je hezky vysvětleno, jak s produktem pracovat a proto je jeho použití snadné. Vážný problém to pravděpodobně nevyřeší, ale rozhodně se jedná o fajn podpůrnou pomůcku a prevenci.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• Design

Ke zlepšení potíží po používání tohoto zdravotnického prostředku došlo přibližně po 6. týdnech, kdy jsem postupně prodlužovala čas cvičení. Manuál je snadno pochopitelný a srozumitelný. Cvičila jsem každý den 10 minut.
Tuto pomůcku bych rozhodně doporučila.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Jednoduchý design
  • Nejasné instrukce pro cvičení
  • Balónek se špatně sundá z trnu

Aniball INCO je elegantní pomocník v boji proti inkontinenci. Pravidelné cvičení pozitivně ovlivnilo mé potíže. Cvičení s produktem Aniball INCO mě dnes velmi baví a vnímám zlepšení už od prvního měsíce používání. Bohužel musím říct, že instrukce v manuálu nejsou úplně srozumitelné, musela jsem instrukce číst několikrát. Produkt bych určitě doporučila všem ženám, které trpí inkontinencí.

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

• Stačí 5-15 minut cvičení denně
  • Dobře zpracovaný návod
  • Pěkně balení (taštička na cestování)
  • Zlepšení již po několika týdnech
  • Čištění balonku je složitější

Znám klasický Aniball a tento Aniball INCO je novou verzí pro ženy, které trápí inkontinence. Byla jsem nadšená z hezkého balení, cestovní taštičky a obecně zpracování, které je kvalitní. Návod je udělán pro oba Anibally zároveň, ocenila bych spíše, kdyby byl zvlášť, ale to je maličkost. Balónek je třeba čistit a je těžší ho oddělat od trubičky, protože přiléhá hodně těsně (musí). V návodu jsou hezky popsány cviky, které jsem dělala podle možností denně cca 7 minut. Lepší je balónek používat (zavádět) s lubrikantem. Všimla jsem si zlepšení inkontinence, což mě těší, protože je to nepříjemná záležitost a byla jsem ráda, že i pár minut denně dokáže divy. Cvičení sice není kdoví jaká zábava, ale těch pár minut denně za výsledky stojí! Budu používat dále a doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Marcela

• Jednoduchost používání
  • Tvar a ovládání
  • Srozumitelný návod

Aniball INCO jsem používala po dobu delší než 1 měsíc. Balení obsahuje srozumitelný návod k použití i se základními cviky, jak pánevní dno s produktem cvičit. Ovládání je naprosto jednoduché a spolehlivé. První použití bylo nezvyklé, ale po pár minutách si tělo zvyklo a spolupracovalo. Nyní je to pro mně opravdu spolehlivý pomocník. Dříve jsem měla problém udržet moč i při klasickém kýchnutí, nyní již tento problém zcela vymizel a ve cvičení budu pokračovat určitě dál.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Obal, látkové pouzdro
  • Jednoduchý, přesný návod
  • Skutečně účinný
  • Snadná údržba

Produkt je krásně zabalen v pevné krabičce a uvnitř je krásné látkové pouzdro.
Manuál je jasný, přesný, plný užitečných informací.
S produktem jsem spokojená. Sama si zvolím, jak moc ho chci nafouknout, vše mám stále pod kontrolou. Cvičím každý den alespoň 5minut a cítím zlepšení, vím, kde mám svaly pánevního dna.Doporučuji produkt všem ženám.

Ověřený zákazník Testuj.to Libka

• podrobný manuál
  • praktické pouzdro

Aniball INCO má důkladně zpracovaný manuál, což je fajn pro správné používání. Pěkné balení a hlavně praktická taštička pro uložení, snadné mytí. S Aniball INCO jsem spokojená, trénuji už 3měsíce dle doporučení, postupně pociťuji zlepšení. Ale kdy přesně došlo k pocitu zlepšení nedokážu říct, každopádně po čase jsem si uvědomila, že jsem na tom lépe.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• Nápad
  • Materiál
  • Pro mě bohužel nefunkční

Produkt aniball jsem používala dlouhodobě. Bohužel jsem nezaznamenala žádné zlepšení, používání mi bylo spíše nepříjemné. Věřím že pro například ženy po porodu je produkt ideální a skutečně funkční, pro mě jako nerodičku však vyhovující neby, jelikož použití bylo spíše bolestivé.

Ověřený zákazník Testuj.to Irena

Přidáno: 7. října 2023

• balení
  • podrobný návod
  • látkové pouzdro
  • snadné umytí

Výrobek bych doporučila všem ženám, obzvláště po porodu, které trápí inkontinence. Líbilo se mi praktické balení. Látková taštička je vhodná pro cestování. K výrobku byl podrobný návod k použití. Cviky jsou nenáročné. Po měsíci cvičení jsem pocítila první výsledky. Cvičila jsem denně 10 minut. Po použití se výrobek omyje podle poynů výrobce a je připraven k dalšímu použití. S výrobkem jsem spkojená.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

Přidáno: 6. října 2023

• Balení opatřené nálepkami
  • Praktická taštička
  • Snadné umytí
  • Nafukování a vyfukování balónku pod kontrolou
  • Snadné použití
  • Stačí pár minut cvičení denně
  • Opravdu funguje
  • Vymizení inkontinence
  • Po někoho možná trochu vyšší cena

Aniball INCO je balený v pevné papírové krabičce, která je opatřena nálepkami, díky nimž se snadno zjistí, zda jste první kdo krabici otevírá. K Aniballu INCO je přibalena ještě látková taštička, která je skvělá nejen pro uložení Aniballu INCO, ale i na cesty. Celkové zlepšení jsem začala pociťovat cca po 2 měsících pravidelného cvičení. Cvičila jsem každý den cca 10 minut. Manuál je srozumitelný a vše je v něm dopodrobna popsáno. Kladně hodnotím zejména to, že si mohu balónek nafouknout přesně podle své potřeby, popřípadě velmi rychle a jednoduše opět vyfouknout. Balónek se hezky přizpůsobí. Aniball INCO se velmi snadno čistí. Aniball inco opravdu funguje. U mě došlo k vymizení inkontinence. Produkt bych doporučila všem ženám po vaginálním porodu.

Ověřený zákazník Testuj.to Zdenka

Přidáno: 6. října 2023

• Měkký materiál
  • Srozumitelný manuál.
  • Dobře se zavádí
  • Vidím, vlastně cítím výsledky
  • Úložná taštička na cestování
  • Vlastně nic negativního jsem nenašla

Výrobek Aniball mě že začátku moc nenadchl,vypadl spíše jako nafukovací balónek na hraní.On to ale takový,, balónek,,je.Je i nafukovací a to je na něm prima Sama jsem si přizpůsobila velikost,,napumpování,,vzduchu do balónku.Zacatek používání nic moc,ale teď super Zlepseni potíží jsem zaznamenala po necelém měsíci používání a to jen 5min . denně.Chvilku mi trvalo naučit se dýchat podle manuálu.Ale vše bylo srozumitelně napsáno a já mám svůj večerní rituál Tento produkt Aniball vřele doporučuji

Zobrazuji 1 - 20 ze 500 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...25