Nejnovější recenze ze sekce Přípravky na inkontinenci

Ověřený zákazník Testuj.to Jaroslava

Přidáno: 5. října 2023

• Příjemný materiál
  • Není třeba kupovat desinfekční přípravky, po použití stačí vyvařit ve vodě
  • Praktická taštička
  • Vyšší cena

S cvičební pomůckou Aniball Inco jsem spokojená. Po cca 2 měsících pravidelného používání jsem zaznamenala mírné zlepšení a určitě budu pokračovat. Výrobek je z příjemného materiálu, který se snadno udržuje a přizpůsobí se fyziognomii každé ženy. Oceňuji praktické balení v taštičce.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavlina

Přidáno: 5. října 2023

• Srozumitelný manuál
  • Jednoduché používání

Ke zlepšení došlo cca po 6 týdnech užívání. Manuál byl srozumitelný. Určitě jde vidět zlepšení. Navštěvuji i fyzioterapeutku, takže jsem kombinovala s cviky od ní. Produkt určitě doporučuji ženám co mají tyto problémy i s kombinací s fyzioterapií, případně kombinovat s venušinýma kuličkami.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Přidáno: 4. října 2023

• Srozumitelný návod
  • Výborná pomůcka pro všechny ženy
  • Při pravidelném používání dobré výsledky
  • Začátky se cvičením byly obtížné

Aniball INCO doporučuji všem aktivní ženám, které se zajímají o zdraví nejenom svého pánevního dna. Začátky se cvičením byly trošku obtížnější a chvíli mi trvalo, než jsem si na cvičení zvykla, ale balení obsahuje srozumitelný návod, který mě hezky navedl. Aniball je třeba opravdu používat pravidelně, aby došlo ke zlepšení a je třeba dbát na správnou hygienu.

Ověřený zákazník Testuj.to Ludmila

Přidáno: 4. října 2023

• praktické balení
  • možnost regulace dle svých možností
  • krátká doba používání
  • vyšší pořizovací cena

Delší dobu se potýkám s povoleným pánevním dnem. Aniball INCO jsem používala přesně dle návodu dva měsíce a vidím velmi dobré výsledky. Necvičila jsem denně, ale několikrát do týdne, což pro mě bylo dostačující. Sama si můžu regulovat velikost balónku, takže cvičení je vždy příjemné.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• praktický aplikátor
  • Praktické užití

Tato praktická, účinná a intimní pomůcka mi po 3 měsíčním naprosto eliminovala můj lehký únik moče, který mě již nějakou dobu obtěžoval. Jsem nadšena s jeho praktickým používáním a s jakou lehkostí se sním dá pracovat. Milé dámy, ženy proto jestli Vás trápí stejný druh problémů, nebojte se ho pořídit a věřte budete nadmíru spokojené, jako já )))

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• Tvar balonku
  • Použití podobné jako u klasického Aniballu
  • Materiál
  • Dobře se čistí
  • Musí se používat pravidelně

Aniball inco jsem začala používat 4 měsíce po porodu na základě dobrých zkušeností s aniballem před porodem a očekávala jsem zlepšení inkontinence a posílení pánevního dna. Cvičím již přes 2 měsíce každý den až ob den 5-15 min podle přiloženého návodu, který je krásně srozumitelně napsaný a hlavně stručný. První výsledky jsem zaznamenala cca po měsíci používání a nadále se to zlepšuje. Takže já mohu potvrdit funkčnost, pokud se používá opravdu poctivě a pravidelně.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Vzhled
  • Funkčnost
  • Účinnost
  • Manipulace

Měla jsem problémy s únikem moči a s Aniball Inco už rozhodně únikem moči netrpím. Používala jsem každý den alespoň 5 minut. A po 14 dnech už jsem viděla pokroky. Určitě mohu doporučit všem kteří se boji pomůcku vyzkoušet určitě to nejsou vyhozené peníze.

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

• Snadné použití
  • Údržba

Před prvním použitím jsem byla k tomuto produktu docela skeptická, ale předčil všechna očekávání. Již po měsíci jsem začala pociťovat účinky cvičení a doporučila bych tento produkt každé ženě, která nemá zpevněné pánevní dno. Cvičení je snadné, v manuálu se vyzná snad každá a údržba je také jednoduchá.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

Přidáno: 1. října 2023

Zakoupeno v Testuj.to

• Naučení práce s pánevním dnem
  • Opravdu zastaralý design na papírové krabičce
  • Sundavání balonku

Aniball INCO mě naučil správně pracovat s pánevním dnem a pomohl zmírnit příznaky stresové inkontinence po porodu (např. únik moči při kýchání). Jen to čištění a sundavání balonku by mohlo být snazší - šlo to celkem ztuha. A u něčeho, co máte používat denně, by to mělo jít samo…

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Snadnost ovládání
  • Hezký design
  • Praktická taštička

Jsem moc ráda, že jsem měla příležitost Aniball INCO otestovat, protože jsem měla problémy hlavně při kýchání s udržením moči. Po asi dvou měsících pravidelného cvičení mám pocit, že se nebojím kýchnout a že dokážu čím dál tím lépe ovládat svaly pánevního dna. Pokud má některá z žen problém s únikem moči po porodu, či v jakémkoliv životním období, tak ať neváhá a Aniball INCO vyzkouší. Opravdu pociťuji velké zlepšení a jsem moc ráda, že jsem pomůcku vyzkoušela a že nyní dokážu velice dobře ovládat své svaly pánevního dna, což je úžasný pocit, který snad ani nelze slovy popsat.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Balení
  • Srozumitelnost návodu
  • Taštička na uložení
  • Decentní barva výrobku
  • Jednoduchá údržba
  • Nic jsem zatím nenašla

S Aniballem cvičím již necelé dva měsíce a všimla jsem si, ze došlo k mírnému zlepšení příznaků inkontinence, které se u mě objevily po porodu. Snažila jsem se opravdu skoro každý den cvičit alespoň 15 minut. Přičemž už to, že si člověk lehne a nevnímá nic jiného, než svůj dech, je určitá forma relaxu. Použití je z návodu velice snadné a srozumitelné, kor když jsem již měla zkušenost s Aniballem, který jsem používala před porodem. Samozřejmě vím, že výsledek muže byt individuální, ale určitě bych výrobek doporučila zkusit všem, které trápí problematika inkontinence.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Účinnost
  • Cestovní baleni
  • Staci 5 minut každý den
  • Pěkná cena

Po pravidelném cvičení s Aniball INCO musím říct,že mě problémy jsou pryč. Balónek je příjemný na dotek a opravdu každý den stačí 5 minut a problém brzy vymizí. Další výhodou je praktické balení, takže si můžu všude brát sebou. Hezký se procviči pánevní dno a řekla bych že i sexuální život je lepší.rozhodne produkt doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Podrobný návod
  • Praktické, diskrétní balení
  • Materiál balonku
  • Ze začátku mi nebylo zavádění balonku příjemné

Po druhém porodu jsem hledala možnosti, jak posílit povolené svaly pánevního dna a také lehkou inkontinenci. Začala jsem fyzioterapií, následně jsem získala možnost testovat Aniball INCO. Po konzultaci se svou fyzioterapeutkou jsem s Aniballem INCO začala cvičit zhruba 3x týdně. Ze začátku po dobu 5 min. Postupně jsem se snažila dobu navyšovat.

Zprvu nebylo zavádění balonku do pochvy vůbec příjemné. Postupně jsem se snažila zapojovat správně jak svaly, tak i svůj dech, který je pro správné provádění cvičení nezbytný.

S Aniballem cvičím zhruba 2,5 měsíce. Inkontinence je prakticky pryč. Problém se objevuje jen výjimečně, při celkové velké zátěži.

Pomůcku mohu doporučit, ale zárověň bych ráda kladla důraz na důležitost konzultace s odborníkem, zda je možné Aniball INCO používat i ve Vašem případě :)

Ověřený zákazník Testuj.to Milena

• příjemné cvičení
  • pomoc při potížích s inkontinencí
  • jednoduchost použití
  • spokojenost

Tento produkt jsem používala každý den po dobu nejméně sedmi minut, většinou večer před spaním. Vždy jsem se na tu svou chvilku těšila, spojila jsem cvičení s relaxační hudbou a šlo to samo. Nejdřív jsem se bála, že mi to nepůjde, ale manuál byl opravdu srozumitelný, takže jsem to zvládla rychle. Největší problém pro mě byl nezatínat hýžďové svaly. Musím říci, že inkontinence se mi velmi zlepšila už po osmi týdnech. Jsem velmi spokojena a doporučuji všem ženám s podobným problémem.

Bella Control Discreet Extra 10 ks

• srozumitelný manuál
  • vzhled výrobku
  • rychlý výsledek
  • vše O.K.

Cvičila jsem téměř každý den, po dobu 10 minut, hlavně večer před spaním a ráno. Výrazné zlepšení se dostavilo po zhruba dvou týdnech. Manuál je jasný a srozumitelný, zavedení snadné. Je důležité se naučit správně dýchat, dát si na čas, vnímat signály svého těla. Jsem spokojena a doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

Přidáno: 26. září 2023

• manuál
  • celkový obal
  • design
  • chybí samostatný obal na balonek

Aniball INCO jsem vyzkoušela na lehkou inkontinenci po porodu. Návod je jasně a srozumitelně napsaný, stačí se nebát a začít cvičit. První zkušenost nebyla úplně příjemná, ale člověk si zvykne. První výsledky se dostavily cca po měsíci. Skvělý je obal na Aniball INCO jen mě chybí samostatný obal na balonek, když ho vydezinfikuji, tak ho nechci dávat pouze do celkového obalu. Osvědčilo se mi kratší cvičení cca 5 minutové. Svaly nebyly poté tak namožené a celkově to bylo příjemnější. Určitě doporučuji vyzkoušet.

Ověřený zákazník Testuj.to Brigitta

Přidáno: 25. září 2023

• Manuál
  • Praktická taštička i na cestování
  • Čas pro sebe

3 měsíce jsem testovala Aniball Inco a mohu doporučit. Pokud chcete začít cvičit vnitřní svaly a zároveň máte problémy s inkontinencí, je to skvělá pomůcka, která vám může pomoci od problémů. Zpevnění svalů pociťuju, ústup problémů s inkontinencí ověřím s blížícím se chladnějším počasí.

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

Přidáno: 18. září 2023

• vzhled výrobku
  • jednoduché použití
  • rychlý výsledek
  • vše O.K.

Aniball INCO se mi velmi osvědčil a jsem s ním velmi spokojena. Určitě bych ho doporučila ženám s podobnými problémy. Cvičila jsem téměř každý den minimálně deset minut před spaním. Výsledek se dostavil zhruba po čtyřech týdnech. Použití je snadné a nebolestivé. Manuál je srozumitelný. Důležité je uvolnění a pak už to jde samo.

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

Přidáno: 18. září 2023

• cestovní taštička
  • silikonový balónek
  • snadné používání

Aniball INCO je skvělý pomocník pro ženy a dívky trpící únikem moči. Já jsem tento problém pocítila již na konci těhotenství a po porodu. Je z příjemného silikonového materiálu a jednoduše se používá. Zatím jsem ho zkoušela pár týdnů a trochu mi pomohl posílit pánevní dno. Budu používat i nadále a myslím, že mě brzy potíží zbaví úplně.
Již jsem ho doporučila své mamce a budu doporučovat dále.

Zobrazuji 21 - 40 ze 500 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...25