Nejnovější recenze ze sekce Přípravky na inkontinenci

Ověřený zákazník Testuj.to Anastasiia

Přidáno: 17. března 2022

Zakoupeno v Testuj.to

• dobrá ochrana proti protečení
  • Tenký
  • Saje
  • Neutralizuje zápach

Vložky Dailee slady Premium Slim Mini je kvalitní, savá vrstva, podložka opakuje tvar prádla. Tyto podložky používám již delší dobu. Vyzkoušeno i jiné, ale jen děti mě naprosto uspokojují. Poskytují 3x větší ochranu než podobně velké, levné podložky.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

Přidáno: 17. března 2022

• savost
  • nejsou ultra tenké

Praktické balení po jednom kuse, vhodné do kabelky. Vložky dobře sají, velmi dobře drží na prádle, neposunují se ani při pohybu. Ve srovnání se slim menstruační vložkou nejsou tak tenké a neviditelné, ale to asi daň za dobrou savost. Naopak, ve srovnání s inkontinenčními kalhotkami jsou tyto vložky více nenápadné.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• kvalita zboží
  • Nic takového jsem nenašla

Hygienickou pomůcku tohoto druhu a s tímto účelem jsem využívala poprvé. Nenašla jsem žádné nedostatky, naprosto mi vyhovovala velikost, tvar, měkkost i nenápadnost pomůcky. Informace uvedené na obalu produktu byly vyčerpávající a dostatečné. Doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Dobroslava

• Lehkost
  • Savost
  • Obal
  • Příjemný materiál
  • Dobře funguje lepící proužek
  • Mohledně by být více parfémovány

Testovaný produkt se mi zalíbil proto, že jeho používání nijak neobtěžuje, je pro tělo příjemný, má výbornou savost. Také obal jednotlivých kusů je praktický, je po ruce po použití. K dokonalosti jim chybí trochu více jemné parfemace. Rozhodně tento výrobek doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• nepropustný materiál
  • dobrá fixace ke spodnímu prádlu
  • maximální pohodlí a spolehlivá ochrana

Produkt díky dobrému absorpčnímu materiálu je diskrétním pomocníkem při úniku tekutiny. Produkt mi pomáhá při neutralizaci pachů a je spolehlivou ochranou. Má velmi jemnou vnější vrstvu pro mé pohodlí a dobré anatomické tvarování s postranními zábranami pro maximální ochranu. Produkt je jednotlivě balený pro jednoduché, hygienické a diskrétní použití. Doporučuji ho ostatním k vyzkoušení.

Ověřený zákazník Testuj.to marcela

• počet kusů
  • výborná savost
  • dlouhodobá výdrž
  • optimální tvar
  • vynikající lepivost proužků
  • zamezení zápachu
  • výborný pomocník při lehkých obtížích
  • nemám výhrad

Balení 28ks je optimální, výrobek svými optimálními vlastnostmi dodává pocit bezpečí v klidu, pohybu i v neočekávaných situacích - kašel, nekoordinovaný záchvat smíchu, kýchání, prudký pohyb či jen při nedostatek času či možnosti dostat se na toaletu včas. Dobře lepící pásky lehce přilnou a dlouhodobě drží. Produkt nepropouští, zabraňuje zápachu, je diskrétní na těle i v příručním zavazadle. Poskytuje dokonalou ochranu, svým tvarem i jemností zajišťuje komfort v diskrétních problémech.

• spokojenost se vším
  • zdá se mi to v obchodě drahé

Tento produkt je podle mého názoru kvalitní, příjemně se s ním cítím. Má praktické balení jednotlivých ks. Savost v mém případě vyhovuje, i tvar je podle mne vyhovující. I materiál je příjemně měkký, poddajný. Výrobek na prádle drží, takže mohu bez obav doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Dagmar

• zápory nejsou

Za mě super absorpční vložky pro ženy DAILEE Lady Premium SLIM jsou určené pro aktivní ženy jako já, pro chvíle pohybu i odpočinku. Dokonale se přizpůsobí každé postavě. Jsou ultra tenké, příjemné a diskrétní. Mají praktické balení, které se pohodlně vejde do kabelky. Mají veškeré pachy pod kontrolou.Dávají dokonalou dvojitou ochranu před únikem moči.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• perfektně sedí
  • tenké
  • vysoká savost
  • není co vytknout

Velikostí i tvarem klasická dámská vložka,velmi jemná, prakticky zabalená každá zvlášť, tak jak jsme zvyklé. Oceňuji že výborně saje a že se žena může cítít poholdlně a v bezpečí. Na prádle nezanechá zbytky lepidla. Dopořuji všem ženám které trpí inkontinencí

Ověřený zákazník Testuj.to Katerina

• množství v balení
  • mohly by být tenčí

Velmi hezké, jemné balení mě upoutalo na první dobrou, je takové decentní. Balení obsahuje 28 vložek, což je super, že to není maličké. Savost, fixace a tvar super, vyhovují. Snadno na ně zapomenete během dne, což je super, to oceňuji především, že nejsou nepříjemné.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 16. března 2022

• Dobrá savost, příjemný materiál, praktické balení
  • vše OK

Absorpční vložky pro ženy DAILEE Lady Premium SLIM Mini

Ženy se s nimi cítí sebevědomě a při aktivním způsobu jsou velice diskrétní;
příjemný materiál, anatomický tvar s dokonalou přiléhavostí;
vejdou se pohodlně do kabelky, protože mají praktické balení zakončené na konci mini lepící páskou po použití;
dobrá fixace ke spodnímu prádlu s výbornou savostí a zabraňují pachu z moče, a tím se žena cítí velice dobře, pohodlně a jistě.
Tento produkt vřele doporučuji každé ženě s inkontinencí.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

Zakoupeno v Testuj.to

• vložky jsou tenké a diskrétní
  • vejdou se do kabelky
  • dobře fixují ke spodnímu prádlu
  • výborná savost
  • zabraňují pachům z moči
  • Vše OK !

Ženy se s nimi cítí sebevědomě a při aktivním způsobu jsou velice diskrétní;
příjemný materiál, anatomický tvar s dokonalou přiléhavostí;
Tento produkt vřele doporučuji každé ženě s inkontinencí.

• super pocit
  • žádná negativa

Díky Testuj.to jsem měla možnost vyzkoušet něco nového. Jedním slovem skvělého. inko vložky pevně drží, nesklouzávají, jsou tenké, v balíčku je 28 kusů jednotlivě balených, takže super, vhodné do kabelky. byla jsem mile překvapena. budu používat i nadále.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

Zakoupeno v Testuj.to

• Přilnavost ke spodnímu pradlu.

+ diskrétnost baleni

+ hygienické balení tzv. po kusech

+ příjemné k pokozce

+ 100% přilnavost ke spodnímu pradlu-vložka se ani nepohne, ale sundat jde snadno.

+ vhodné ke každodennímu noseni

+ vysoká savost, žádný nepříjemný pocit "mokra"

+ vložka je opravdu tenká

Vložky jsou vhodné pro lehký únik moči.
Tzv. Když si pčiknete a máte únik tak to pomalu ani nepoznáte, vložka vše v rychlosti pojme.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

Zakoupeno v Testuj.to

• Přilnavost ke spodnímu pradlu.
  • Hygienicky "kusově" baleno
  • Diskrétní obal
  • Příjemný povrch k pokožce
  • Vhodné ke každodennímu noseni

+ diskrétnost baleni

+ hygienické balení tzv. po kusech

+ příjemné k pokozce

+ vhodné ke každodennímu noseni

+ vysoká savost, žádný nepříjemný pocit "mokra"

+ vložka je opravdu tenká

Vložky jsou vhodné pro lehký únik moči.

• f
  • n

Inkontineční vložky Dailee Lady Premium Slim MINI používám jako denní vložky. Mají ideální velikost, dobře drží na spodním prádle a můžu se na mě ve všech ohledech spolehnout, protože skvěle sají. Určitě budud kupovat i nadále a doporučovat všem svým kamarádkám mého věku.

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

• velikost
  • savost
  • menší neutralizace zápachu
  • xxx

Balení 28 ks mi vyhovuje, jednotlivé ks baleny samostatně - do kabelky, obal lze použít pro zabalení použité vložky. Lepící plocha dobře drží na spodním prádle. Pocit bezpečí a sucha je vynikající. Materiál dobře saje, nižší je neutralizace zápachu. Anatomické tvarování a velikost vložky dostačující.

Ověřený zákazník Testuj.to anna

• Praktické balení
  • Spolehlivost
  • Dlouhý pocit suchosti

Tyto vložky mě velice mile překvapily. Jsou lehké, dobře sajou, příjemné a hlavně oceňuji, že vždy dobře držely na svém místě kdykoliv to bylo potřeba. Balení je praktické a vejde se všude kam potřebujete. Určitě budu používat i nadále. Je to skvělý společník pro každou ženu, která má problémy.

• Velikost,savost,lehkost.
  • Nic.

Jednotlivé kusy v balíčku jsou slisované do kapesní velikosti,navíc zabalené do fólie, takže k rychlému použití. Dobře drží na prádle, neposouvaji se, nedrolí. Budou vyhovovat těm, co jezdí na výlety nebo pracují tam,kde není možnost běhat často na WC. Velikost vyhovuje, savost pro menší únik je dostačující. Mohu doporučit na vyzkoušení.

Ověřený zákazník Testuj.to Marcela

• jednotlivé balení
  • pěkně tenké
  • příjemná vůně
  • drží na spodním prádle
  • měla jsem trochu problém načat balení přes performaci -chtělo to sílu

Ocenuji praktické balení po 1 kuse s možností zabalit tam zpět tu použitou.Jsou krásně tenké a přitom savé. Tvar mají velmi dobrý, mě vyhovoval. Dobře drží na spodním prádle a nikam sami nekloužou. Krásně mi voní po čerstvém dřevu. Rozhodně mohu jen doporučit.

Zobrazuji 101 - 120 ze 500 recenzí 1...4 5 [ 6 ] 7 8...25