Tena Men Level 3 16 ks

Popis produktu   Inkontinenční vložky TENA Men Level 3 16 ks Spolehlivá absorpční pomůcka s ochranou proti protečení je vhodná i pro noční použití. Dvojité jádro nabízí větší...
Garantovaný nákup z www.lekarna-gabriela.cz

• zbavilo mne problémů
  • , zakoupeno v Apotek.cz

• neznám zatím žádnou nevýhodu
  • , zakoupeno v dentimedshop.cz

opravdu jsou dobré, neobjednala jsem včas, tak jsem náhodně koupila podobné a ty špatně lepily. Ale tyto jsou opravdu perfektní.

Druh
710 ml
Určení
unisex

Inkontinenční vložky TENA Men Level 3 16 ks

Spolehlivá absorpční pomůcka s ochranou proti protečení je vhodná i pro noční použití. Dvojité jádro nabízí větší pohodlí a pocit sucha.

Speciálně vyvinuto pro muže

Spolehlivá absorpční zóna, která v sobě účinně uzamkne moč

Systém kontroly zápachu

Popis výrobku

Speciálně vyvinuto pro muže

Jemné pružné okraje zajistí bezpečné a spolehlivé přilnutí a miskovitý tvar zajistí maximální pohodlí při nošení.

Spolehlivá absorpční zóna, která v sobě účinně uzamkne moč

Spolehlivá absorpční pomůcka, která udrží muže v suchu. Její ultra absorpční jádro je vyrobené z polymerů, které v sobě okamžitě uzamykají veškerou tekutinu.

Systém kontroly zápachu

Pomáhá zabraňovat úniku nežádoucích pachů.

Lepicí fixační proužek

Udržuje pomůcku spolehlivě a diskrétně na svém místě.

Jednotlivě balené

Jednotlivě balené v barevném obalu pro jednoduché a diskrétní použití.

Dermatologicky testováno

Materiál šetrný k pokožce.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek59 Kč99 % • 4 545 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 105 645 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 1 923 recenzíDalší informace

• zbavilo mne problémů
  • , zakoupeno v Apotek.cz

• neznám zatím žádnou nevýhodu
  • , zakoupeno v dentimedshop.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 1 923 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v dentimedshop.cz

nenápadná na denní nošení a zvládne i větší únik případně opakovaný únik v případě kdy není možná výměna pomůcky

• , zakoupeno v dentimedshop.cz

• Netlačí a ja příjemný na nošení při běhu. Používám ho jen při běhu, aby kluk netrpěl zimou a za běhu si i 3x můžu ulevit aniž bych musel zastavovat a vystavovat se v chladném počasí nastydnutí, když jsem spocen. Pro někoho to může být k smíchu ale já jsem v tepelné pohodě

Nevysmívat se - stačí vyzkoušet a budete se mnou souhlasit. Nakonec není to k zahození ani při turistice ve velkých městech. Né vždy je WC po ruce. A vy ho máte diskrétně sebou.
    Časem mi dáte za pravdu jak páni taki dámy

• , zakoupeno v Benu.cz

• vyzkoušený a osvědčený produkt
  • , zakoupeno v Lékárna.cz

Vložky Tena MEN level 3 doporučuji.
    Doporučuji spíše do slipů než boxerek, nebo jako doplnění navlékacích kalhotek.
    V poslední době se mi zdá, že Tena MEN level 2 výrobce hodně zeslabil, tak využívám level 3.
    Jsou dost drahé

Oproti Lavel 2 mnohem lepší