Tena Lady Mini 30 ks

10 ks
Absorpce
178 ml

• , zakoupeno v pomůcky PRO zdraví

S tímto produktem jsem maximálně spokojená.

• , zakoupeno v pomůcky PRO zdraví

Tyto vložky používám již několik let a naprosto mi vyhovují.

• , zakoupeno v pomůcky PRO zdraví

• Pro mě se jedná o velmi kvalitní produkt, který používán již delší dobu bez jakýchkoliv problémů
    • Žádné

Jsem s tímto produktem spokojenná.

Druh
vložky
Počet kusů
10 ks
Absorpce
178 ml

Inkontinenční vložky TENA Lady Mini jsou vhodné pro slabý únik moči. Jejich unikátní svrchní vrstva během okamžiku pohlcuje moč a absorpční jádro ji následně uzamkne.

Přednosti

• Délka 219 mm - podobné jako menstruační vložka
  • Tloušťka pouhých 5 mm
  • Systém kontroly zápachu Fresh Odour Control - neutralizuje zápach až po dobu 8 hodin
  • Povrch Silky Softness - větší komfort a příjemný pocit při nošení
  • Svrchní vrstva zajišťuje rychlé odvedení moči do savého jádra - vložka zůstává dokonale suchá
  • Anatomicky tvarovaná vložka - přizpůsobení tělu
  • Dermatologicky testováno

Označení savosti na obalu

Mohlo by vás zajímat

Prostudujte si jaké cviky vám pomohou v prevenci inkontinence.

V dalším článku najdete jak porozumět problému s inkontinencí a cviky na posílení pánevního dna.

O označení savosti produktů pro inkontinenci napříč všemi výrobci se můžete dočíst v článku Savost.

• , zakoupeno v pomůcky PRO zdraví

S tímto produktem jsem maximálně spokojená.

• , zakoupeno v pomůcky PRO zdraví

Tyto vložky používám již několik let a naprosto mi vyhovují.

• Žádné

Jsem s tímto produktem spokojenná.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Vyzkoušeno, velmi dobrá savost, doporučuji